FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640227
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:48:30 |
| SCORE | 15049 |
|---|
| FPS | 250 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1462-5117 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2176 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (320 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E12 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 54 W |
|---|