
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640232
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:48:54 | | SCORE | 4375 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU X5675 @ 3.07GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 148C-2413 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 2147 MHz |
|---|
| max power | 109 W |
|---|
|