FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640246
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:51:30 |
| SCORE | 3036 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F9D - SUB: 17AA-3A5D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1380 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 75 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 17AA-3A5D - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 26 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1800 MHz |
|---|