FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2640249
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:52:00 |
| SCORE | 14043 |
|---|
| FPS | 233 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900KF CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 9070 XT Taichi OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5401 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 78 MHz - max: 2761 MHz |
|---|
| max power | 374 W |
|---|