FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640251
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:53:15 |
| SCORE | 8073 |
|---|
| FPS | 134 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 5070 Ti Gaming Trio OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1462-5315 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2446 MHz - max: 2648 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (332 W) |
|---|