FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640256
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:54:42 |
| SCORE | 10502 |
|---|
| FPS | 174 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 6700 XT Gaming OC 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1458-232D - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 4 MHz - max: 2246 MHz |
|---|
| max power | 203 W |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|