FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640257
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:54:51 |
| SCORE | 3128 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 6600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 1025-1758 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1192 MHz - max: 1448 MHz |
|---|
| max power | 60 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1025-1758 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| max power | 23 W |
|---|