FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640261
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:55:07 |
| SCORE | 804 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 451.67 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 1025-1442 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 44 °C |
|---|
| core clock | min: 930 MHz - max: 1096 MHz |
|---|
| max power | 31 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1025-1441 - REV: 5 |
|---|