FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640267
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:56:25 |
| SCORE | 4300 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10500 CPU @ 3.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85E5 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1178 MHz - max: 1481 MHz |
|---|
| max power | 82 % TDP (207 W) |
|---|