FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640281
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:59:14 |
| SCORE | 18471 |
|---|
| FPS | 307 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 9070 XT Nitro |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 138 MHz - max: 2659 MHz |
|---|
| max power | 343 W |
|---|
| GPU1 | GameViewer Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002E-DEC2 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|