FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2640288
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:01:14 |
| SCORE | 10591 |
|---|
| FPS | 176 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1043-86FD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 130 % TDP (228 W) |
|---|