FurMark(x64) 2.1.0.2 - score ID: 2640297
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:03:16 |
| SCORE | 841 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 765M/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 425.31 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4700MQ CPU @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 17763 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce GTX 765M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-11E2 - SUB: 1028-5A9 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 797 MHz - max: 902 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-416 - SUB: 1028-5A9 - REV: 6 |
|---|