
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640387
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:27:25 | | SCORE | 701 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2544 - SUB: 1458-40E0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1808 MHz - max: 1942 MHz |
|---|
| max power | 87 % TDP (145 W) |
|---|
|