
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640609
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 17:30:58 | | SCORE | 2807 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 10DE-167C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 2580 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 74 % TDP (331 W) |
|---|
|