FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640647
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 17:41:40 |
| SCORE | 7169 |
|---|
| FPS | 119 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5C9 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2219 MHz |
|---|
| max power | 203 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|