
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640793
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 18:16:07 | | SCORE | 8845 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1849-5322 - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 168 MHz - max: 2042 MHz |
|---|
| max power | 265 W |
|---|
|