FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2641010
FurMark (GL) Submitted by camboja on May 15, 2026 @ 19:15:31 |
| SCORE | 7377 |
|---|
| FPS | 122 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 95 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1458-4088 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP |
|---|