FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2641901
FurMark (GL) Submitted by roraba on May 15, 2026 @ 23:54:20 |
| SCORE | 13916 |
|---|
| FPS | 232 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900KB @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2435 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 258 MHz - max: 2296 MHz |
|---|
| max power | 316 W |
|---|