FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2642779
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 07:24:42 |
| SCORE | 8955 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RX 6800 XT Gaming X Trio 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1462-3951 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 276 MHz - max: 2395 MHz |
|---|
| max power | 289 W |
|---|