
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2642788
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 07:28:57 | | SCORE | 1940 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6400 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4570S CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6400 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 148C-2416 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 43 MHz - max: 2172 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
|