
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2642802
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 07:33:07 | | SCORE | 5379 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-3810 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 796 MHz - max: 1761 MHz |
|---|
| max power | 216 W |
|---|
|