FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2643320
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 10:47:20 |
| SCORE | 6198 |
|---|
| FPS | 103 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8710 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 237 MHz - max: 1734 MHz |
|---|
| max power | 245 W |
|---|
| GPU1 | MuMu Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1F2DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|