FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2643405
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 11:13:48 |
| SCORE | 3834 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 6700 XT Nitro 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E445 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 100 °C |
|---|
| core clock | min: 3 MHz - max: 2308 MHz |
|---|
| max power | 211 W |
|---|