FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2643603
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 12:18:54 |
| SCORE | 13659 |
|---|
| FPS | 227 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (radeonsi gfx1201 LLVM 21.1.8 DRM 3.64 6.19.14-ogc5.1.fc44.x86_64) |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6 (Core Profile) Mesa 25.3.5 (git-8418351c7c) |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.14-ogc5.1.fc44.x86_64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7D75 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 38 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|