FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2643739
FurMark (VK) Submitted by joreds on May 16, 2026 @ 13:03:01 |
| SCORE | 12124 |
|---|
| FPS | 201 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1B61-8102 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6733 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 21 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C18 - SUB: 1B61-810D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 1898 MHz |
|---|