
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2643954
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 13:59:50 | | SCORE | 3910 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3985 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 508 MHz - max: 2430 MHz |
|---|
| max power | 200 W |
|---|
|