FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2644024
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 14:15:59 |
| SCORE | 3554 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 9070 XT Taichi OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5401 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 42 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 760 MHz - max: 2919 MHz |
|---|
| max power | 340 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|