FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2644182
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 15:02:06 |
| SCORE | 4856 |
|---|
| FPS | 81 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6901 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 68 MHz - max: 2376 MHz |
|---|
| max power | 256 W |
|---|
| GPU1 | spacedesk Graphics Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1982C-1A2F8 - SUB: 1CEEA-16A02 |
|---|