FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2644364
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 15:48:01 |
| SCORE | 6107 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8735 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1EF7-2014 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8735 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2450 MHz |
|---|
| max power | 141 W |
|---|