FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2644666
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 17:04:24 |
| SCORE | 9599 |
|---|
| FPS | 159 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13980HX |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1043-20DD - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 70 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27E0 - SUB: 1043-20DD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 2356 MHz |
|---|