
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2644932
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 18:02:14 | | SCORE | 2685 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 6600 XT Speedster Merc 308 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6501 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 5 MHz - max: 2408 MHz |
|---|
| max power | 145 W |
|---|
|