
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645065
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 18:41:00 | | SCORE | 6445 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900KF @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73AF - SUB: 148C-2414 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 2111 MHz |
|---|
| max power | 304 W |
|---|
|