
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645124
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 18:56:04 | | SCORE | 2497 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1849-5226 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2445 MHz |
|---|
| max power | 85 W |
|---|
|