FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645385
FurMark (GL) Submitted by Johnson on May 16, 2026 @ 20:19:55 |
| SCORE | 4958 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 7800 XT Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 148C-2427 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1479 MHz - max: 1960 MHz |
|---|
| max power | 311 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E10 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 91 W |
|---|