
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2645528
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 21:03:08 | | SCORE | 638 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro M4000 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Quadro M4000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13F1 - SUB: 103C-1153 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 773 MHz - max: 773 MHz |
|---|
| max power | 85 % TDP (102 W) |
|---|
|