
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2645588
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 21:21:49 | | SCORE | 2039 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600XT 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-2313 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 104 MHz - max: 1662 MHz |
|---|
| max power | 195 W |
|---|
|