FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2645734
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 22:00:39 |
| SCORE | 1977 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1462-13DD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 1216 MHz - max: 2386 MHz |
|---|
| max power | 76 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 660M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1462-13DD - REV: B |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 200 MHz |
|---|
| max power | 10 W |
|---|