
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645816
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 22:25:17 | | SCORE | 8390 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2426 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 185 MHz - max: 2335 MHz |
|---|
| max power | 341 W |
|---|
|