
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645830
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 22:31:01 | | SCORE | 8366 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2426 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 160 MHz - max: 2354 MHz |
|---|
| max power | 341 W |
|---|
|