
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645835
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 22:31:53 | | SCORE | 6678 |
|---|
| FPS | 111 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-471D - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1335 MHz - max: 1767 MHz |
|---|
| max power | 321 W |
|---|
|