
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645887
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 22:50:19 | | SCORE | 14576 |
|---|
| FPS | 242 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-440E - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 76 MHz - max: 2369 MHz |
|---|
| max power | 290 W |
|---|
|