
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645893
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 22:52:20 | | SCORE | 6265 |
|---|
| FPS | 103 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 23.10.2.231013 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2670 v3 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5217 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.10.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1019 MHz - max: 1962 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|