FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645941
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 23:05:57 |
| SCORE | 15346 |
|---|
| FPS | 257 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6950 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-5960X CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6950 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73A5 - SUB: 1EAE-6950 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 11 MHz - max: 2285 MHz |
|---|
| max power | 305 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|