
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645955
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 23:10:09 | | SCORE | 4885 |
|---|
| FPS | 81 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.5.1.250417 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1002-0 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1637 MHz |
|---|
| max power | 181 W |
|---|
|