FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2645973
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 23:15:39 |
| SCORE | 5889 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2640 v3 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1043-61B - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 978 MHz - max: 1547 MHz |
|---|
| max power | 175 W |
|---|