
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645981
FurMark (GL) Submitted by Uniworse on May 16, 2026 @ 23:20:09 | | SCORE | 8533 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-2313 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 98 °C |
|---|
| core clock | min: 789 MHz - max: 1715 MHz |
|---|
| max power | 210 W |
|---|
|