
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2646118
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 00:03:25 | | SCORE | 4402 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1849-5407 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 42 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 101 MHz - max: 3661 MHz |
|---|
| max power | 176 W |
|---|
|