FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2646128
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 00:06:55 |
| SCORE | 10845 |
|---|
| FPS | 180 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 2026.04.17.260319 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5D7 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Adrenalin Software 2026.04.17 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 55 MHz - max: 2310 MHz |
|---|
| max power | 194 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 54 W |
|---|