
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646142
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 00:10:33 | | SCORE | 7180 |
|---|
| FPS | 118 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1043-5D3 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 2 MHz - max: 2635 MHz |
|---|
| max power | 135 W |
|---|
|