
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646145
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 00:11:29 | | SCORE | 8435 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1002-0 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 110 °C |
|---|
| core clock | min: 7 MHz - max: 1640 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|